Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania została wyłączona

ogłoszenia XVIII Niedziela Zwykła

1. Bóg zapłać za ofiary złożone do puszek dla misjonarza z Argentyny.
  2. We wtorek w kościele parafialnym można zyskać odpust zupełny „Porcjunkuli” Warunki: stan łaski Bożej i modlitewne nawiedzenie kościoła
  3. W środę o godz. 7.00 msza św. rozpoczynająca Pielgrzymkę Pieszą na Jasną Górę naszej dekanalnej osieckiej grupy. Zachęcamy do udziału we wspólnej modlitwie.
  4. Karta Duchowego Pielgrzyma przy wejściu do kościoła. Intencje możemy przekazać przewodnikowi grupy ks. Grzegorzowi albo złożyć w zakrystii.
  5. I czwartek miesiąca modlitwa o nowe powołania kapłańskie i zakonne o 18.00
  6. I piątek miesiąca msza w kaplicy w Woli Władysławowskiej o godz. 16.00 w kościele spowiedź od godz. 17.20. Do chorych pojadę od godz. 8,00.
  7. I sobota miesiąca o godz. 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, medytacja, różaniec i msza św.
  8. I niedziela to również nasz doroczny odpust parafialny Przemienienia Pańskiego. Uroczysta msza św. pod przewodnictwem Ks. Bpa, Grzegorza Suchodolskiego o godz. 12.00
  9. W tym tygodniu odszedł od Pana: + Zbigniew Miller l. 70 z Wilgi wieczny odpoczynek….

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania ogłoszenia XVIII Niedziela Zwykła została wyłączona

Ta galeria zawiera 29 zdjęć.

Więcej galerii | Możliwość komentowania Zdjęcia została wyłączona